teknede iftar yemeği

Teknede iftar yemeği, Ramazan ayında çalışanlarına veya müşterilerine daha hoş bir iftar yemeği sunmak isteyen firmalar; dernek, kuruşlar için farklı bir konseptir. Günümüzde fazlaca tercih edilmese de giderek yaygınlaşmaya başlamıştır. Bu noktada Bematur Tekne Organizasyon olarak misafirlerimizi ne iyi şekilde ayarlıyor ve iftar yemeğini çok daha güzel hale getirmeye çalışıyoruz. Özel menülerimiz ve programımız ile siz de bu deneyimi yaşamak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu yazımızda da iftar programını nasıl organize ediyoruz, ne gibi hizmetlere sahibiz ve teknede iftar yemeğinin ne gibi avantajları vardır anlatacağız.

Teknede İftar Yemeği

teknede yemek

Teknede iftar yemeği, otel restoranında veya şirketin veya derneğin kendi bünyesinde vereceği iftar yemeğine göre daha farklı ve hoştur. Teknede iftar yemeği sayesinde, denizin hoş havası ve o sakinliği ile çalışanlarınız veya misafirleriniz için çok harika bir deneyim sunabilirsiniz. Bütün organizasyonu dilediğiniz gibi hazırlıyor ve size hiçbir iş bırakmıyoruz. İftar programı sırasında da tüm hizmeti sağlıyoruz. Teknede iftar yemeğinin diğer bir avantajı ise boğaz turu ile de iftar sonrası çeşitli etkinliklere elverişli olmasıdır. İftar sonrası boğazın o eşsiz manzarasını seyredebilir ve misafirleriniz için hoş bir anı bırakabilirsiniz. Teknede iftar yemeği için misafir sayısının da bir önemi bulunmamaktadır. Kişi sayısına uygun tekne opsiyonlarımız sayesinde herhangi bir sıkışıklığa mahal vermeden iftarınızı açabilirsiniz. Teknede kurumsal iftar yemeği hizmetimiz sayesinde müşterilerimiz bu manevi ayı daha iyi hissediyor ve oruçlarını çok daha hoş bir şekilde açıyor. Deniz havası sayesinde günün yorgunluğunu üstünüzden daha kolay atabilir ve iftar yemeğinizin tadını daha iyi şekilde çıkarabilirsiniz. Teknede iftar yemeği, birçok iyi noktası sayesinde klasik otel restoranlarındaki iftar yemeği programından ayrılıyor ve hayatın monotonluğundan sizi çıkarma imkânı sunuyor.

Hizmetlerimiz

teknede ki hizmetlerimiz

Ramazan’a özel çeşitli menülerimiz ile müşterilerimize Ramazan’ın ruhuna uygun bir iftar yemeği sunuyoruz. Ayrıca, dilerseniz iftar menüsünde sizde istediğiniz yemek veya tatlıları bize iletebilirsiniz. Menüye ek olarak; ilahi grupları, semazenler eşliğinde manevi bir hava da sunuyoruz. İster iftar öncesi ister iftar sonrası etkinliği başlatabilirsiniz. Önceden aldığımız rezervasyonlar sayesinde de iftar programı hiçbir zaman sekteye uğramıyor ve herkese yetecek düzeyde hizmet sunuyoruz. Dahası, eğer yabancı müşterileriniz var ise, onlar için tercüman hizmeti sunuyor ve dil krizini ortadan kaldırıyoruz. Ayrıca, müşterilerimiz dilerse iftar sonrası boğaz turu sayesinde programı çok daha eğlenceli hale getirebilirler. Kişi sayısına göre tekne opsiyonları sayesinde de hiçbir sıkışıklığa mahal vermiyor hizmeti sorunsuz sürdürüyoruz. Deneyimli garsonlar ve teknik ekibimiz sayesinde de sorunlarınıza anında cevap veriyoruz. Yemeklerimiz ise son derece hijyenik ve lezzeti yerindedir. İftara uygun menülerimiz sayesinde de müşterilerimizi her zaman memnun etmeye çalışıyoruz. Siz de deniz havası eşliğinde böyle farklı bir iftar yemeği deneyimi yaşamak istiyorsanız bize ulaşabilir ve detayları öğrenebilirsiniz.

Previous Teknede Yemekli Düğün Fiyatları